Rodinný tým

tradice | preciznost | profesionalita | kvalita

V roce 2018 jsme se rozhodli udělat další krok a rozšířit naši činnost o prodej domácích a vestavných spotřebičů prostřednictvím našeho e-shopu na adrese www.parolek-shop.cz. Snažíme se nabídnout našim zákazníkům široký sortiment kvalitních spotřebičů, které vám pomohou učinit váš domov ještě pohodlnějším a funkčnějším.
Naše rodinná truhlářská firma Truhlářství Roman Parolek s.r.o. má dlouhou historii a tradici. Byla založena v roce 1998 naším otcem, Romanem Parolkem, který se věnoval truhlářskému řemeslu s láskou a nadšením. Postupem času jsme se k němu přidali i my, jeho synové, Roman a Martin, a společně jsme rozšířili a zdokonalili naši výrobu nábytku na míru.

Naše sídlo se nachází ve Svítávce, kde vyrábíme naše produkty a kde můžeme být blízko našim zákazníkům. Jsme hrdi na naši rodinnou tradici a vášeň pro truhlářské řemeslo, a rádi bychom vás přivítali jako naše zákazníky, abychom vám mohli pomoci při vytváření krásného a funkčního interiéru vašeho domova. Vaše spokojenost je pro nás prioritou, a proto se snažíme poskytovat výrobky a služby nejvyšší kvality. Děkujeme vám za zájem o naši firmu a těšíme se na spolupráci s vámi.