Reference

Ohlasy spokojených zákazníků

Aneta Albertová


Velká spokojenost!! Super přístup, poradenství, rychlé jednání, precizní práce!! Co víc si přát! Maximální spokojenost! Můžeme jen doporučit všem!!! 

Mirka Lipčíková


Velká spokojenost, rychlá montáž a super komunikace. Mohu jenom doporučit :) 

Andrea Nováková


Truhlářství pana Parolka nám bylo doporučeno a jsem za to opravdu ráda.Jejich práce je velmi kvalitní, precizní a přístup profesionální.Jak z kuchyně, tak z vestavěné skříně jsme nadšeni a tímto bych ještě jednou chtěla poděkovat panu Parolkovi a jeho kolegům za skvěle odvedenou práci. 

Martina Beránková


Pana Parolka doporučujeme všemi deseti!vymyslel nám nádhernou a funkční kuchyň přesně podle našich představ!vše proběhlo přesně podle domluvy a v termínu!je to profesionál každým coulem! 

Iveta Tomanová


Pan Parolek je prostě machr :) 

Ladislav Janík


Tato firma odvádí perfektní práci.Zaměřuje se hlavně na výrobu a montáž kuchyní.Není problém vybavit také obýv.pokoje,ložnice,předsíně a kanceláře.Majitel je ochotný a vstřícný člověk,který vám poradí a navrhne to nejlepší řešení.Doporučuji. 

Vierka Šedivá

Poctivý a precizní truhlář, který vám ochotně poradí a navede vás správným směrem, ukáže věci, které jste ani netušili, že chcete a najednou zjistíte, že to je mnohem lepší než původní představa.. Je ovšem poměrně drahý, ovšem za kvalitu se platí.. 

Zdeněk Knecht


Výborný stolař za rozumné ceny 

Marcel Hanacek


Příjemné jednání a solidní přístup